K Security OÜ on 2015 aastal asutatud ettevõte, kuid kätkeb endas enam kui veerand sajandit kogemusi Eesti turvaturul tänu spetsialistidele, kes moodustavad K Security. Võime vaieldamatult väita, et meil on oskused ja kogemus, mis tagab meie klientide meelerahu ja turvalisuse.

Kliendina vajate kindlust, et turvalisuse pakkuja ja tema poolt pakutav teenus oleksid alati usaldusväärsed ja meie suudame seda garanteerida. Meie mõistame Teie ootusi.

Pakume klassikalisi turvateenuseid ja kaasaegseid tehnilisi lahendusi. Anname riske ennetavat nõu, kui vajalik, tegutseme kiiresti ja otsustavalt. Me ei juhi üksnes tähelepanu riskikohtadele, vaid pakume ka selgeid ja praktilisi lahendusi, kuidas edasi toimida. Meie eesmärk on ennetada ja ohjata meie klientide turvaprobleeme ning aidata seeläbi turvamureta realiseerida nende ärivõimalusi.

K SecurityEesti Turvaettevõtete Liidu liige.

K SecurityEesti Kaubandus- Tööstuskoja liige.

K Security OÜ tegevus on kindlustatud hüvitispiirmääraga 200 000 eurot, mis sisaldab ka turvatöötaja tegevusetusest tulenenud kahjusid.

Kvaliteetse teenuse tunnustamiseks turvateenuste alal on Bureau Veritas omalt poolt kinnitanud KSecurity OÜ juhtimissüsteemi vastavust standarditele ISO 9001:2015