warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

K Security OÜ patrullteenus seisneb patrullekipaažide kontrollreidides valvatavale objektile. Patrullteenuse eesmärk on hoida ära kinnistul olevale omandile ning kinnistule endale suunatud vägivalla jms juhtumeid ning avastada tekkida võivad kahjud võimalikult kiiresti.

K Securitty patrull

Juhul kui objektile on tekitatud kahju või eksisteerib oht kahju tekkimiseks, teavitavad K Security OÜ patrullekipaaži liikmed Juhtimiskeskust ja alustavad objekti pidevat valvamist. Seejärel informeeritakse vara omanikku ning vajadusel politseid ja päästeametit. Turvatöötajad ei lahku sündmuskohalt enne vara omaniku saabumist.

Kontrollitakse objekti seisundit – tuleohutust, parklas seisvaid sõidukeid, hoone uksi ja aknaid, jne.

Kõik K Security OÜ patrullteenistuse autod on varustatud GPS jälgimissüsteemiga.

 

Küsi meilt pakkumist

Nimi (nõutav)

Email (nõutav)

Telefon (nõutav)

Soovitud teenus

Soovitud teenuse lisainformatsioon


loading
×
Hakka meie sõbraks Facebook'is

Kui jätkate lehe sirvimist, siis nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt

Küpsis on väiksemahuline tekstifail, mis salvestatakse Teie arvutisse või teise seadmesse (nt telefoni), kui külastate erinevaid veebilehti. Tekstifail võimaldab muuta kasutajakogemust paremaks. Tekstifail sisaldab teavet, mida kasutatakse kindla veebisaidi külastajate kasutajakogemuse parandamiseks. Küpsised võimaldavad pakkuda, arendada ja paremini kaitsta K Security teenuseid ning tagada, et meie pakkumised vastaksid paremini Teie vajadustele. Küpsiste kaudu saame tagada mugavamat ja turvalisemat kasutaja kogemust.

Sulge