Ettevõttest

K Security OÜ on 2015. aastal asutatud ettevõte, kuid kätkeb endas enam kui veerand sajandit kogemusi Eesti turvaturul tänu spetsialistidele, kes moodustavad K Security

Võime vaieldamatult väita, et meil on oskused ja kogemus, mis tagab meie klientide meelerahu ja turvalisuse. Kliendina vajate kindlust, et turvalisuse pakkuja ja tema poolt pakutav teenus oleksid alati usaldusväärsed ja meie suudame seda garanteerida. Meie mõistame Teie ootusi.

Kvaliteetse teenuse tunnustamiseks turvateenuste alal on Bureau Veritas omalt poolt kinnitanud K Security juhtimissüsteemi vastavust standarditele ISO 9001:2015

Pakume klassikalisi turvateenuseid ja kaasaegseid tehnilisi lahendusi. Anname riske ennetavat nõu, kui vajalik, tegutseme kiiresti ja otsustavalt. Me ei juhi üksnes tähelepanu riskikohtadele, vaid pakume ka selgeid ja praktilisi lahendusi, kuidas edasi toimida. Meie eesmärk on ennetada ja ohjata meie klientide turvaprobleeme ning aidata seeläbi turvamureta realiseerida Teie ärivõimalusi ja kodust turvalist elukeskkonda.

K Security on alates aastast 2016 Eesti Turvaettevõtete Liidu liige.

Liidu liikmeks olemine annab meile võimaluse kaasa rääkida turvaettevõtlust mõjutava keskkonna kujundamises. Liitu kuulumine on märgiks meie ettevõtte kõrgendatud nõuetest iseenda vastu, samuti on see suurema usaldatavuse tagatiseks klientidele.

K Security on alates aastast 2020 Eesti Kaubandus- Tööstuskoja liige.

Liikmeks olemine aitab meil olla informeeritud ettevõtluskeskkonnas toimuvaga, avaldada omapoolseid arvamusi ning saada täiendavaid teadmisi.