warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

K Security OÜ pakub valve – ja läbipääsusüsteemide, tuleohutussüsteemide, videovalvesüsteemide paigaldust ja hooldust.
Meie meeskonnas on kogenud spetsialistid, keda koolitame regulaarselt ja oleme alati nõrkvoolutööde osas kursis viimaste tehniliste lahendustega. Peame oluliseks panustada kvaliteetsetesse töövahenditesse, töömeetoditesse ja materjalidesse, et garanteerida maksimaalne tulemus.
Teostame nõrkvoolutöid nii eraisikutele kui ka ettevõtetetele. See tähendab seda, et meie nõrkvoolutööde ampluaa ulatub väikesest suitsuandurist kuni suurte tootmishoonete läbipääsusüsteemideni välja. Tuleme kohale terve Eesti piires ja püüame koos kliendiga leida alati efektiivseima ja mugavaima lahenduse.
Nõrkvoolutööd on alati erinevad, mistõttu teenuse maksumus, maht, vahendid ja ajakulu sõltub kliendi asukohast, vajadustest ja soovidest. Püüame olla võimalikult paindlikud ja pakkuda oma klientidele alati võimalikult kiiret ja parimat teenust.

Küsi meilt pakkumist

Nimi (nõutav)

Email (nõutav)

Telefon (nõutav)

Soovitud teenus

Soovitud teenuse lisainformatsioon


loading
×
Hakka meie sõbraks Facebook'is

Kui jätkate lehe sirvimist, siis nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt

Küpsis on väiksemahuline tekstifail, mis salvestatakse Teie arvutisse või teise seadmesse (nt telefoni), kui külastate erinevaid veebilehti. Tekstifail võimaldab muuta kasutajakogemust paremaks. Tekstifail sisaldab teavet, mida kasutatakse kindla veebisaidi külastajate kasutajakogemuse parandamiseks. Küpsised võimaldavad pakkuda, arendada ja paremini kaitsta K Security teenuseid ning tagada, et meie pakkumised vastaksid paremini Teie vajadustele. Küpsiste kaudu saame tagada mugavamat ja turvalisemat kasutaja kogemust.

Sulge