Tallinna Televisioon (13. August 2020)

Kristiine linnaosa alustas avaliku korra tagamiseks koostööd turvafirmaga

Kristiine linnaosas on käimas pilootprojekt koostöös turvaettevõttega. Selle raames on alates 1-st augustist toimunud igapäevased turva-ekipaazi kontrollsõidud. Et ennetada avalikus ruumis korrarikkumisi ja suurendada turvalisust Kristiine linnaosas.

Facebook (12.August 2020)

Kristiine linnaosavalitsus

Kristiine linnaosavalitsuse tellimusel alustas igapäevaseid ringsõite turvaettevõtte patrull, kelle ülesandeks on täiendava korra tagamine, ennetada korra rikkumisi ja tagada suurem turvatunne. «Iga päev kontrollitakse spordi- ja mänguväljakuid, haljasalasid, poodide ümbrust ning muid avalikke kohti, mis on korrarikkumistega varem silma paistnud. Seaduserikkujat nähes palutakse tegevus lõpetada ning vajadusel kutsutakse appi politsei, kiirabi või päästeamet,» selgitas Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe

Loe lisa

Postimees (10. Aprill 2020)

Haaberstis palgati eriolukorras t?iendavalt korda tagama turvaekipaa?

Haabersti linnaosavalitsuse tellimusel aitab linnaosa haldusterritooriumil t?iendavalt korda tagada K Security O? turvaekipaa?. Turvaekipaa? alustas linnaosas patrullimist t?nasest ning teeb seda kuni 10. maini.

Loe lisa

Kui jätkate lehe sirvimist, siis nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt

Küpsis on väiksemahuline tekstifail, mis salvestatakse Teie arvutisse või teise seadmesse (nt telefoni), kui külastate erinevaid veebilehti. Tekstifail võimaldab muuta kasutajakogemust paremaks. Tekstifail sisaldab teavet, mida kasutatakse kindla veebisaidi külastajate kasutajakogemuse parandamiseks. Küpsised võimaldavad pakkuda, arendada ja paremini kaitsta K Security teenuseid ning tagada, et meie pakkumised vastaksid paremini Teie vajadustele. Küpsiste kaudu saame tagada mugavamat ja turvalisemat kasutaja kogemust.

Sulge