warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

K Security heal koostööpartneril on tervishoiuteenuse osutamise luba kiirabiteenuses ning üheskoos pakume kogenud personali erinevate spordi, meelelahutus ja muude sündmuste esmaabialaseks julgestamiseks ja meditsiinilise abi korraldamiseks suurematel sündmustel.

esmaabiEsmaabiteenust pakkuv meeskond on suurematest üritustest korraldanud meditsiinilist julgestust näiteks Laulu- ja Tantsupeol, Stamina Spordiklubi poolt korraldatavatel rahvaspordiüritustel, erinevatel motokrossidel ning meie inimesed on olnud julgestamas SEB Ühispanga sügisjookse, Metallica kontserti ning Tartu Maratoni üritusi.

Sündmustel osutame esmaabi ning aitame kõiki – võistlejaid, esinejaid, pealtvaatajaid! Võimalus kiire abi saamiseks kohapeal teeb iga sündmuse turvalisemaks!

loading
×
Hakka meie sõbraks Facebook'is

Kui jätkate lehe sirvimist, siis nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt

Küpsis on väiksemahuline tekstifail, mis salvestatakse Teie arvutisse või teise seadmesse (nt telefoni), kui külastate erinevaid veebilehti. Tekstifail võimaldab muuta kasutajakogemust paremaks. Tekstifail sisaldab teavet, mida kasutatakse kindla veebisaidi külastajate kasutajakogemuse parandamiseks. Küpsised võimaldavad pakkuda, arendada ja paremini kaitsta K Security teenuseid ning tagada, et meie pakkumised vastaksid paremini Teie vajadustele. Küpsiste kaudu saame tagada mugavamat ja turvalisemat kasutaja kogemust.

Sulge