warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Füüsilist kaitset kasutatakse objektidel, kus turvatöö on komplitseeritum ning turvalisuse huvides vajatakse turvatöötaja füüsilist kohalolekut.

K Security OÜ pakub füüsilist kaitset nii ööpäevaringselt kui ka kliendi soovil teatud ajavahemikul.
Meie turvatöötajad on läbinud vastava koolituse, on tööpostil eraldusmärkidega vormiriietuses – või vastavalt kliendi soovile ülikonnas – ning varustatud vajalike side- ning seadusega lubatud erivahenditega.

Turvatöötaja 2015 K Security kaubandus

Turvatöötaja ülesandeks objektil on turvalisuse ja korra tagamine, klientide suunamine ja vajadusel kontrollimine ning kliendile võimaliku kahju tekitamise ennetamine. Kooskõlas kliendi soovidega töötatakse igale objektile eraldi meie turvaspetsialistide poolt välja ametijuhend, millest turvatöötaja oma töös lähtub. Häireolukorras kutsub turvatöötaja vajadusel välja patrullekipaaži, politsei või päästeteenistuse ning annab kannatanuile esmaabi.

Küsi meilt pakkumist

Nimi (nõutav)

Email (nõutav)

Telefon (nõutav)

Soovitud teenus

Soovitud teenuse lisainformatsioon


loading
×
Hakka meie sõbraks Facebook'is

Kui jätkate lehe sirvimist, siis nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt

Küpsis on väiksemahuline tekstifail, mis salvestatakse Teie arvutisse või teise seadmesse (nt telefoni), kui külastate erinevaid veebilehti. Tekstifail võimaldab muuta kasutajakogemust paremaks. Tekstifail sisaldab teavet, mida kasutatakse kindla veebisaidi külastajate kasutajakogemuse parandamiseks. Küpsised võimaldavad pakkuda, arendada ja paremini kaitsta K Security teenuseid ning tagada, et meie pakkumised vastaksid paremini Teie vajadustele. Küpsiste kaudu saame tagada mugavamat ja turvalisemat kasutaja kogemust.

Sulge