warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Administraatori teenust ehk infohaldusteenust osutavate administraator-turvatöötajate igapäevane töö hotellides, ärimajades ja kaubanduskeskustes seisneb kliendile mugavuse loomises, täites külastajate pisivajadusi alustades parkimiskorra jälgimisest ning lõpetades erineva informatsiooni jagamisega.

administraator-turvatöötaja

administraator-turvatöötaja

Sealjuures moodustab ülikondades ja kostüümides turvatöötajad tööülesannete täitmisel loomuliku osa teenindavast personalist.Kliendile on boonuseks meie töötajate turvaalane ettevalmistus, sest infohaldusteenust osutavad töötajad on välja koolitatud lahendama konfliktseid eriolukordi, juhtima evakuatsiooniprotsessi, andma esmaabi ja jälgima üldist ohutust. Seda kõike lisaks tavapärasele klienditeenindusele, mis hõlmab endas objektide igapäevatöö korraldamist ning igapäevaste ettejuhtuvate probleemide lahendamist. K Security infohaldusteenust osutavad töötajad suhtlevad klientidega nii eesti, vene kui ka inglise keeles.Täpsemad tööülesanded määratakse vastavalt kliendi vajadustele ja meie kogemusele.

Küsi meilt pakkumist

Nimi (nõutav)

Email (nõutav)

Telefon (nõutav)

Soovitud teenus

Soovitud teenuse lisainformatsioon

loading
×
Hakka meie sõbraks Facebook'is

Kui jätkate lehe sirvimist, siis nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt

Küpsis on väiksemahuline tekstifail, mis salvestatakse Teie arvutisse või teise seadmesse (nt telefoni), kui külastate erinevaid veebilehti. Tekstifail võimaldab muuta kasutajakogemust paremaks. Tekstifail sisaldab teavet, mida kasutatakse kindla veebisaidi külastajate kasutajakogemuse parandamiseks. Küpsised võimaldavad pakkuda, arendada ja paremini kaitsta K Security teenuseid ning tagada, et meie pakkumised vastaksid paremini Teie vajadustele. Küpsiste kaudu saame tagada mugavamat ja turvalisemat kasutaja kogemust.

Sulge