warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Häireseadmete regulaarne hooldus aitab ennetada seadmete rikki minemist, mis aitab tagada nende töökorra ohusituatsioonides. Soovitame valvesüsteeme hooldada vähemalt kord aastas. K Security hooldusteenus sisaldab seadmete ülevaatust, puhastamist, testimist ja reguleerimist, mille käigus anname ka visuaalse hinnangu objekti turvalisusele. Lisaks kõrvaldame koheselt kõik avastatud rikked. Hooldustööde eesmärgiks on parandada seadmete töökindlust ja pikendada nende tööiga ning vähendada valehäirete ja rikete esinemise võimalust.

Valveseadmete hoolduse tellimiseks pöördu K Security poole, helistades numbril +372 6000 711 või saates e-kirja aadressile info@ksecurity.ee.

Küsi meilt pakkumist

Nimi (nõutav)

Email (nõutav)

Telefon (nõutav)

Soovitud teenus

Soovitud teenuse lisainformatsioon


loading
×
Hakka meie sõbraks Facebook'is

Kui jätkate lehe sirvimist, siis nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt

Küpsis on väiksemahuline tekstifail, mis salvestatakse Teie arvutisse või teise seadmesse (nt telefoni), kui külastate erinevaid veebilehti. Tekstifail võimaldab muuta kasutajakogemust paremaks. Tekstifail sisaldab teavet, mida kasutatakse kindla veebisaidi külastajate kasutajakogemuse parandamiseks. Küpsised võimaldavad pakkuda, arendada ja paremini kaitsta K Security teenuseid ning tagada, et meie pakkumised vastaksid paremini Teie vajadustele. Küpsiste kaudu saame tagada mugavamat ja turvalisemat kasutaja kogemust.

Sulge